Wigilia Wydziałowa [RELACJA]

18 grudnia 2017 r. (poniedziałek) o godzinie 10.30 w Holu Głównym Wydziału Chemii odbyła się Wigilia.

Pracownicy, Doktoranci i Studenci zgromadzili się przy pięknie ustrojonej choince. Na początku głos zabrał Dziekan dr hab. Andrzej Kudelski, prof. UW, który złożył wszystkim życzenia świąteczne. Później wszyscy tradycyjnie podzielili się opłatkiem, życząc sobie wszystkiego najlepszego. Na zakończenie uroczystości Dziekan zaprosił zebranych na smaczny poczęstunek złożony z wigilijnych potraw.

Natomiast 15 grudnia (piątek) o godzinie 17.00 w Klubie Pod Tarasem odbyła się Wigilia Chemików – spotkanie podsumowujące działalność Zarządu Samorządu Studentów Wydziału Chemii UW oraz oficjalne otwarcie Strefy Studenckiej.

Data publikacji: 19 grudnia 2017

Data ostatniej modyfikacji: 15 stycznia 2018